Zawody dla dzieci i młodzieży - Golińsk 25.08.2024 r.

Komunikat

Prezesi Kół, opiekunowie Szkółek Wędkarskich działających w ramach struktur PZW Okręgu Wałbrzych.

Rada ds. Młodzieży przy Okręgu PZW w Wałbrzychu organizuje w dniu 25.08.2024 r. na zbiorniku w Golińsku (pod opieką Koła PZW Mieroszów) zawody wędkarskie w Sportach Wędkarskich dla dzieci (członków uczestników). W trakcie zawodów zostaną rozegrane trzy konkurencje:

1. Test wiedzy ekologiczno-wędkarskiej ( 10 pytań)
  2. Test Sprawnościowy ( rzut piłką do celu).
  3. Spławikowe zawody wędkarskie (I tura 3 godziny)

Celem stworzenia równych szans i warunków wędkowania dla wszystkich zawodników dozwolone w trakcie zawodów będą wędki spławikowe z wyłączeniem tyczek.

Podział na kat. wiekowe:

1. Członek uczestnik do lat 12 – rok urodzenie 2012 i młodsi
  2. Członek uczestnik do lat 14 – rok urodzenia 2010 i młodsi
  3. Członek uczestnik do lat 16 – rok urodzenia 2008 i młodsi

Zawody zostaną przeprowadzone w klasyfikacji INDYWIDUALNEJ (z podziałem na kat. wiekowe ) i DRUŻYNOWEJ (3 osobowe drużyny bez podziału na kat. wiekowe). Prawo startu w zawodach mają samodzielni członkowie uczestnicy Kół PZW Okręgu Wałbrzych. Poszczególne Koła PZW mogą zgłaszać zawodników indywidualnych lub całe drużyny łącznie
z opiekunami.

Zapisy drogą elektroniczną na adres:  zawody.pzwwalbrzych@gmail.com , pzw.okregwalbrzych@gmail.com i telefonicznie ( forma SMS) pod numer:  784 648 867  .

W zgłoszeniu podajemy imię i nazwisko, rok urodzenia zawodnika oraz Koło PZW.  Zapisy przyjmowane będą do dnia 21.08.2024 r.

Plan imprezy 25.08.2024r.

- do 08:00 - zbiórka  ( adres Golińsk 109 )

- 08:00 - odprawa techniczna i losowanie stanowisk

- 08:30 - test wiedzy ogólnej, test sprawnościowy

- 10:00 - wejście na stanowiska i przygotowanie stanowisk

- 11:00 - rozpoczęcie wędkowania

- 14:00  - zakończenie zawodów, ważenie ryb

- 15:00 - poczęstunek

- 15:15 - ogłoszenie wyników, nagrodzenie zwycięzców

Zarząd Koła PZW Mieroszów proszony jest o zabezpieczenie i przygotowanie łowiska.

Rada ds. młodzieży

Pliki do pobrania